f
STUDIJSKI PROGRAM INŽENJERSKA INFORMATIKA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student ima pravo polagati samo jedan
izborni predmet
I
I II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Arhitektura računarskih sistema i mreža |
Prof.dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
15.03.2024. 25.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. |
Petak Četvrtak Petak Petak |
11:00-13:00h |
|
Elektrotehnika sa elektronikom |
Prof. dr Halid Žigić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak Petak Petak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak Četvrtak |
15:00-16:30h 15:00-16:30h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:30-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Sociologija* |
Akademik prof.dr Zoran
Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Električna kola* |
Prof.dr Dejan
Miljanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Statističke metode* |
Doc. dr Dario Galić |
07.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 02.05.2024. |
Četvrtak |
10:00-13:00h |
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Algoritmi i strukture podataka |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Programski jezici |
Prof. dr Marija Habijan |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Baze podataka |
Prof. dr Edis Mekić |
09.03.2024. 26.04.2024. |
Subota Petak |
08:30-12:30h |
|
Primjenjena digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan Miljanović |
30.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
11:00-14:00h 12:00-14:00h |
|
Mobilne i bežične komunikacije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
16.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 10:00-12:00h 10:00-13:00h 10:00-12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Softverski inženjering* |
Prof. dr Goran Popović |
23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
10:00-11:00h 14:00-16:00h 14:00-15:00h 10:00-12:00h |
|
Osnovi mehatronike* |
Doc. dr Nurdin Čehajić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. |
Subota |
13:00-13:45h |
|
Upravljački informacioni sistemi * |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Operativni sistemi |
Prof. dr Goran Popović |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Internet tehnologije |
Prof. dr
Zvezdan Stojanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Računarske mreže |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Viši programski jezici |
Prof. dr Edis Mekić |
09.03.2024. 26.04.2024. |
Subota Petak |
13:00-16:00h |
|
Objektno orjentisano programiranje |
Prof. dr Edis Mekić |
09.03.2024. 26.04.2024. |
Subota Petak |
16:00-19:00h |
|
Programiranje i dizajn WEB aplikacija |
Prof. dr
Zvezdan Stojanović |
23.03.2024. 06.04.2024. 27.04.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 12:00-15:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Elektronsko poslovanje * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
09.03.2024. 23.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
10:00-13:00h 13:00-16:00h 12:00-15:00h 12:00-15:00h |
|
Mikroračunarski sistemi* |
Prof. dr Dejan Miljanović |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Robotika * |
Prof. dr Velimir Dedić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Internet |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Računarski alati |
Doc. dr Dario Galić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Multimedijalni sistemi |
Prof.dr Halid Žigić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Kompjuterska grafika i dizajn |
Akademik Prof.dr Mile Petrović |
16.03.2024. 13.04.2024. 26.04.2024. |
Subota Subota Petak |
10:45-12:15h 10:45-12:15h 09:15-11:00h |
|
Informacione tehnologije |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
09.03.2024. 16.03.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. |
Subota |
13:00-16:00h 13:00-16:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i računarskih
sistema * |
Prof.dr Velimir Dedić |
15.03.2024. 25.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. |
Petak Četvrtak Petak Petak |
15:00-17:00h 15:00-17:00h 15:00-16:00h 13:00-14:00h |
|
Akademsko pisanje sa kancelarijskim poslovanjem * |
Akademik prof.dr Zoran
Milošević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Aplikativni softver * |
Prof. dr Halid Žigić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak |
13:15-14:45h 13:15-14:45h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h |
|