STUDIJSKI
PROGRAM ELEKTROENERGETIKA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
|
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Elektrotehnika I |
Prof. dr Halid
Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:00h |
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
|
Matematika II
vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid
Žigić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h 10:00h |
|
Elektrotehnika II |
Prof. dr Halid
Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Tehnička mehanika* |
Doc. dr
Srđan Marinković |
|
|
|
|
Računarski
podržano tehničko dokumentovanje * |
Prof. dr Nenad Kapor |
|
|
|
|
Opšta fizika I * |
Prof. dr Hrustem Smailhodžić |
|
|
|
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
|
|
|
|
Matematika III Vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Električna kola |
Prof.dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:00h |
|
IV SEMESTAR |
|||||
Osnovi upravljanja
u elektroenergetici |
|
|
|
|
|
Električna
mjerenja |
Prof. dr Halid
Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
Osnovi programiranja |
Prof.dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h 12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Baze podataka * |
Prof. dr Edis Mekić |
|
|
|
|
Mobilne i bežične
komunikacije * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Opšta fizika II * |
Doc.dr Alija Muhibić |
|
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Elektromotorni
pogoni |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|
Elektrotehnički
materijali |
Prof. dr Halid Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Četvrtak |
14:00h |
|
Elektromagnetika |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Signali i sistemi |
Prof. dr Irena Galić |
|
|
|
|
Primjenjena
digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
Električne
instalacije i osvjetljenja |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Softverski
inženjering * |
Doc. dr Goran
Popović |
08.06.2024. 06.07.2024. |
Subota Subota |
10:00h 14:00h |
|
Tehnika visokog
napona * |
|
|
|
|
|
Obnovljivi izvori
električne energije * |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
14.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
13:30h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Elektroenergetski
sistemi |
Prof. dr Halid Žigić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
Energetska
elektronika |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|
Električne mašine |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Pouzdanost sistema |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|
Stručna praksa |
Prof. dr Halid Žigić |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zaštita u
elektroenergetici* |
|
|
|
|
|
Operaciona
istraživanja * |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|
Modelovanje i
simulacija sistema * |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|