STUDIJSKI
PROGRAM MOBILNE KOMUNIKACIJE
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student
ima pravo da polaže samo jedan izborni predmet
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
|
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Elektrotehnika I |
Prof. dr Halid Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Četvrtak |
14:00h |
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:00h |
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
18.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
10:00h |
|
Matematika II vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Elektrotehnika II |
Prof. dr Halid Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid Žigić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h 10:00h |
|
Osnovi informatike Vježbe |
Mr Smiljana Bijelović asistent |
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Kvalitet usluga u telekomunikaciji * |
Doc. dr Zijad Havić |
|
|
|
|
Računarski podržano tehničko dokumentovanje* |
Prof. dr
Nenad Kapor |
|
|
|
|
Opšta fizika I* |
Prof. dr Hrustem Samilhodžić |
|
|
|
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
|
|
|
|
Matematika III vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Električna kola |
Prof.dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
11.06.2024. 02.07.2024. |
Utorak |
11:00h |
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
07.06.2024. 01.07.2024. |
Petak Ponedeljak |
13:00h |
|
IV SEMESTAR |
|||||
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h 12:00h |
|
Signali i sistemi |
Prof. dr Irena Galić |
|
|
|
|
Mobilne i bežične komunikacije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Baze podataka* |
Prof. dr Edis
Mekić |
|
|
|
|
Arhitektura računarskih sistema i mreža * |
Prof.dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h 12:00h |
|
Opšta fizika II * |
Doc.dr Alija Muhibić |
|
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Mreže i grafovi |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h 12:00h |
|
Elektrotehnički materijali |
Prof. dr Halid Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
Protokoli |
Prof. dr Halid Žigić |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
14:00h |
|
VI SEMESTAR |
|||||
Električna mjerenja |
Prof. dr Halid Žigić |
07.06.2024. 05.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
Programiranje i dizajn web aplikacija |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Teorija informacija i kodovanje |
Prof. dr Irena Galić |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Primjenjena digitalna elektronika * |
Prof. dr Dejan Miljanović |
08.06.2024. 13.07.2024. |
Subota |
12:00h |
|
Algoritmi i strukture podataka
* |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h 12:00h |
|
Pouzdanost sistema* |
Prof. dr Željko Hederić |
|
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Multimedijalni sistemi |
Prof.dr Halid Žigić |
21.06.2024. 19.07.2024. |
Petak |
14:00h 14:00h |
|
Internet tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Projektovanje računarskih mreža |
Prof. dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h 12:00h |
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Informacione tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Stručna praksa |
|
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i računarskih
sistema* |
Prof.dr Velimir Dedić |
12.06.2024. 10.07.2024. |
Srijeda Srijeda |
12:00h 12:00h |
|
Mobilno programiranje* |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Održavanje i eksploatacija telekomunikacionih sistema* |
Doc. dr Zijad Havić |
|
|
|
|